Tenzi Pro Detailing Punkt

3000 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Një pastrues i gatshëm për përdorim i bazuar në alkool dhe tretës natyralë.
• Heq njollat e stilolapsit ose markerit, çamçakëz, vaj, ngjitës, bojë këpucësh, bitum, plastelinë, parafinë, katranin, gomën dhe disa bojëra në formë spray.
• Lë një aromë intensive, të freskët portokalli.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë.
2. Aplikojeni direkt në bojë.
3. Prisni 30-60 sekonda në varësi të fortësisë së njollave, por mos e lini të thahet në sipërfaqe.
4. Fshijeni me një leckë mikrofibër.
5. Mos e përdorni në gomë, plastikë të butë dhe peçikllas.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Punkt