Tenzi Sani Plus GT green tea

1000 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për freskimin e sistemeve të ajrit të kondicionuar dhe qarkullimin e ajrit në makina dhe automjete të tjera.
• Largon përgjithmonë aromën e pakëndshme, duke përfshirë ato nga sipërfaqet e tekstilit.
• Nuk lë asnjë njollë dhe nuk përmban asnjë gaz.
• Ka një aromë çaji jeshil.

Menyra e perdorimit

• Spërkatni produktin pa e holluar.
• Pasi ta përdorni, mos hyni në dhomë për rreth 5 minuta

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 L, 5 L

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Sani Plus GT green tea