Tenzi Sanit Dez

600 Lek4200 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për neutralizimin e aromës së pakëndshme (nikotinë, urinë, peshk, musht).
• Karakterizohet nga aroma e tij e fortë me lule, ai freskon ajrin ndërsa ndalon krijimin e aromës së pakëndshme.
• Nuk lë asnjë njollë.
• pH 1

Zona e Aplikimit 

◘ Tualete, urinale, lavamane banjo (plastike dhe qeramike)
◘ Pllaka, dysheme, vaska, kabina dushi, pajisje banjo, fino
◘ Pajisje të emaluara, elemente plastike

Menyra e perdorimit

◙ Produkti është i koncentruar.
◙ Pastrim i thellë: koncentrat – përdoret pa holluar.
◙ Përhapeni produktin me kujdes në një sipërfaqe të ndotur, lëreni të qëndrojë më shumë se 5 minuta dhe shpëlajeni sipërfaqen me ujë.
◙ Për përdorim standard, bëni një përzierje 1-2% (100-200 ml / 10 l ujë).
◙ Përhapeni në sipërfaqe të ndotur, lëreni për 2-3 minuta dhe shpëlajeni me ujë.
◙ Fshijeni deri sa të thahet.
Kujdes: Mos e përzieni me klorin dhe substancat alkaline – rrezik për krijimin e gazrave të dëmshëm.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Sanit Dez

600 Lek4200 Lek

Shto në Shportë