Tenzi Shampo Dry

1100 Lek4000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Pershkrimi

• Produkt shumë efikas, i koncentruar, shkumues, i projektuar për larjen manuale të trupave të makinave me veti lustruese dhe tharëse.
• Nuk përmban substanca agresive.
• Ka një aromë të këndshme.
• pH 6

Menyra e perdorimit

• Bëni një përzierje 0,5-1% (50-100 ml / 10 l ujë).
• Para përdorimit, lani sipërfaqen nga grimcat e rërës për të shmangur gërvishtjet
• Përhapeni produktin me një sfungjer dhe më pas lajeni me ujë.
• Përdorni ujë të demineralizuar për efektet më të mira.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Shampo Dry

1100 Lek4000 Lek

Shtoje në shportë