Tenzi Steel Dee GT

700 Lek

Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për pastrimin e sipërfaqeve dhe pajisjeve të bëra nga inoksi.
• Heq shpejt dhe në mënyrë efektive mbetjet e substancave, shenjat e gishtave, njollat e vajit dhe katranin.
• Rekomandohet për çdo lloj elementi inox (mat dhe me shkëlqim): mobilje kuzhine, aspiratorë sobash, frigoriferë, lavamanë kuzhine, tavolina, dollapë, furra, mikrovalë etj.
• pH 13


Zona e Aplikimit 

◘ Pajisje dhe sende prej inoksi mat dhe me shkëlqim.
◘ Aspiratorë sobash, furra, mobilje kuzhine, kabina ashensori.


Menyra e perdorimit

◙ Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
◙ Spërkateni në mënyrë të barabartë sipërfaqen, fërkojeni me sfungjer ose furçë të butë dhe lajeni me ujë.
◙ Në rast kontaminimesh të forta, përsërisni procesin.
◙ Sipërfaqet që kanë kontakt me ushqimin duhet të lahen me ujë të pijshëm të pastër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Steel Dee GT