Tenzi Steel Strong GT

550 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i shpejtë dhe efektiv, i projektuar për heqjen e sedimenteve të ujit të fortë dhe depozitimeve të ndryshkut nga sipërfaqet dhe pajisjet e inoksit.
• Rekomandohet për pastrimin e lavamanëve të kuzhinës, pragjeve të dritareve, elementeve dekorative, aspiratorëve dhe tavolinave.
• Ka aromë neutrale.
• pH 1


Zona e Aplikimit 

◘ Pajisje dhe artikuj inoxi me shkëlqim ose mat.
◘ Aspiratorë, tavolina, mobilje kuzhine.


Menyra e perdorimit

◙ Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
◙ Përhapeni në sipërfaqe, presni 2-5 minuta, fërkojeni me një sfungjer dhe e shpëlajeni me ujë.
◙ Sipërfaqet që kanë kontakt me ushqimin duhet të lahen me ujë të pijshëm.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.6 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Steel Strong GT