Tenzi Motorplast

25000 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt profesional për mirëmbajtjen e motorit.
• Krijon shtresë hidrofobike dhe rikthen ngjyrat – efekti i ri i motorit.
• Produkti përthithet shpejt pas aplikimit dhe shtresa antistatike ngadalëson rivendosjen e papastërtive dhe thjeshton procesin e pastrimit të motorit.
• Nuk lë njolla të yndyrshme dhe shtresë ngjitëse.
• Rezistent ndaj temperaturave të larta deri në 250°C.
• pH 5
• Kapaciteti 20 L


Mënyra e përdorimit

• Spërkatni një sasi të vogël produkti në pjesët e motorit (të lagura ose të thata) të lara mirë.
• Përhapeni në mënyrë të barabartë mbi të gjithë elementët dhe lëreni të thahet vetë.
Kujdes: Temperatura minimale e punës: 5°C

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Motorplast