Tenzi Textil Wash GT

700 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Lan dhe freskon siperfaqet tekstile te te gjitha llojeve.
• Rekomandohet për sedilje dhe tapeta makinash.
• Efektive dhe me aromë të këndshme.
• pH 7
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

• Spërkatni sipërfaqen.
• Fërkojeni me furcë nëse është e nevojshme.
• Pastrojeni me vakum
• Lani gjithçka me ujë dhe thajeni.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Textil Wash GT