Tenzi Textil

1100 Lek4500 Lek

Krahaso
SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Produkt shkumues i koncentruar pa zbardhues optik, i projektuar për larjen e qilimave dhe tapicerive të tekstilit me furçë.
• Nuk përmban tretës, krijon shkumë me strukturë kristalore dhe ka aromë të këndshme.
• Depërton në mënyrë efektive në çdo fibër të tapetit.
• Kërkon të lahet me ujë të rrjedhshëm.
• pH 9


Mënyra e përdorimit

• Larja e tapetave dhe tapicerive tekstile:100-400 ml/10 l ujë të ngrohtë
• Thithni me kujdes papastërtitë dhe lani sipërfaqen me vakum
– në rast të njollave të forta, përsërisni procesin
– në rast të njollave shumë të forta, forconi tretësirën me TopEfekt® STR
– përsërisni procesin nëse është e nevojshme

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Textil

1100 Lek4500 Lek

Shto në Shportë