Tenzi Tfc Coating

2000 Lek8000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Emulsion akrilik vetë-shkëlqyes, i projektuar për mirëmbajtjen periodike të dyshemeve të forta (guri dhe elastik).
• Mbron në mënyrë efektive sipërfaqet nga dëmtimi dhe vendosja e papastërtive.
• I lehtë në përdorim. Ka veti të shkëlqyera mbushëse.
• Shkëlqim i nivelit të lartë pa lustrim.
• Ka veti kundër rrëshqitjes dhe rezistencë ndaj gërvishtjeve.
• pH 8


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme të forta brenda ndërtesave: elastike (linoleum, PVC, vinyl), guri, terrazo, terrakota


Mënyra e Përdorimit

◙ Aplikoni 3 shtresa të produktit në sipërfaqe të pastër, të thatë dhe pH neutral me intervale 25-30 min midis secilës shtresë (pa holluar).
◙ Prisni 8 orë për të marrë fortësi të plotë të sipërfaqes.
◙ Lustrimi profilaktik i HS (rreth 1500 rrotullime/min.) rrit kohëzgjatjen e veshjes polimer.
◙ Kujdesi i përditshëm: TFC Wash&Care në përzierje 0,5% (50 ml / 10 l ujë).
◙ Përdoreni këtë produkt në temperaturë 10-40°C.
◙ Mos e përdorni në ambiente sanitare apo në kuzhinë, për shkak të lagështisë së lartë në ato zona.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Tfc Coating

2000 Lek8000 Lek

Shto në Shportë