Tenzi Top Efekt Moss GT

800 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, i projektuar për heqjen e kërpudhave dhe shkatërrimin e myshkut, algave dhe likeneve nga sipërfaqe të ndryshme.
• Pas pastrimit, produkti mbron sipërfaqen për një kohë të gjatë, duke krijuar një mjedis që kundërshton krijimin e mikroorganizmave.
• Përdorimi profilaktik përmirëson rezistencën biologjike të sipërfaqeve të pastruara.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Çati, lartësi, shkallë, të çarat, ballkone
◘ Gurët e varreve


Menyra e perdorimit

◙ Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
◙ Aplikojeni me spërkatës.
◙ Spërkateni sipërfaqen, lëreni për 12-24 orë dhe shpëlajeni me ujë me presion të lartë ose fshijeni me furçë.
◙ Spërkatni në mënyrë profilaktike sipërfaqen pa e larë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Efekt Moss GT