Tenzi Top Efekt Sanit

600 Lek4000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Xhel delikat, acid, i krijuar për pastrimin e përditshëm të ambienteve sanitare.
• Largon në mënyrë efektive papastërtitë me origjinë inorganike si njollat e sapunit, sedimentet minerale dhe gurët pikues.
• Lë një aromë lulesh të qëndrueshme dhe të freskët.
• Rekomandohet për pastrimin e sipërfaqeve inox, të emaluara, qeramike dhe xhami.
• Përmban acid citrik.
• pH 1

Zona e Aplikimit 

◘ Dhoma sanitare, vaska, kabina dushi, pajisje banjosh, siperfaqe te emaluara, elemente prej inoksi.
◘ Tualete, urinale, lavaman, glazurë, dysheme
◘ Kangjella, parmakë

Menyra e perdorimit

◙ Pastrim i plotë: koncentrat
◙ Vaska: 100-200 ml / 10 l ujë
◙ Pllaka qeramike: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ WC: 100-500 ml/10 l ujë
◙ Pas pastrimit, lani sipërfaqen me ujë të rrjedhshëm.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Efekt Sanit

600 Lek4000 Lek

Shto në Shportë