Tenzi Top Efekt STR

800 Lek6000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Produkt alkalik pa shkumë, i projektuar për larjen e dyshemeve industriale të kontaminuara fort.
• Shkrin papastërtitë me origjinë yndyrore dhe vajore.
• Mund të përdoret si heqës i njollave për njollat e yndyrshme në qilima.
Rekomandohet për pastrimin e sipërfaqeve elastike si PVC, vinyl, tapete me rrëshirë etj.
• pH 13


Mënyra e përdorimit

• Pastrim me makineri: 100-200 ml / 10 l ujë
• Pastrim manual: 100-300 ml / 10 l ujë
• Pastrim i plotë: 200-500 ml / 10 l ujë

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Efekt STR

800 Lek6000 Lek

Shto në Shportë