Tenzi Top Fresh GT Lendi

1000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Aromatizues ajri i gatshëm për përdorim.
• Ka një aromë të këndshme, të qëndrueshme dhe të freskët (fruta ekzotike).
• Nuk lë asnjë njollë.
• Nuk përmban asnjë gaz apo vaj.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Zyra, shtëpi, dhoma zhveshje, dhoma pritjeje, tapeta.
◘ Shtim i aromës në detergjentë
◘ Dhoma sanitare


Menyra e perdorimit

◙ Spërkateni produktin pa e holluar.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.6 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Fresh GT Lendi