Tenzi Top Fresh Original Alure

1200 Lek2000 Lek (-40%)

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Aromatizues ajri me vajra aromatik.
• Ka një aromë energjike dhe të freskët me aromë mandarine dhe myshku të bardhë.
• Ndalon krijimin e aromave të pakëndshme.
• I lehtë në aplikim.
• pH 7

Menyra e perdorimit

• Spërkateni produktin pa e holluar.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Fresh Original Alure

1200 Lek2000 Lek (-40%)

Shto në Shportë