Tenzi Top Glass Premium GT

350 Lek700 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për pastrimin e xhamave dhe pasqyrave.
• Nuk lë asnjë njollë apo vija, garanton transparencë të përsosur.
• Rifreskon, lustron dhe lë një aromë të këndshme.
• Falë funksionit kundër mjegullës, rekomandohet përdorimi i tij në kuzhinë, banjë dhe makinë.
• pH 7
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

• Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
• Spërkateni sipërfaqen me një sasi të vogël të produktit dhe më pas fshijeni derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Glass Premium GT

350 Lek700 Lek (-50%)

Shto në Shportë