Tenzi Top Grill

900 Lek3500 Lek

SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për pastrimin e furrave, skarave, sobave dhe grilave.
• Heq në mënyrë efektive ndotjet e djegura duke lënë një sipërfaqe të pastër.
• Pa aromë.
• pH 14


Zona e Aplikimit 

◘ Zgara, oxhaqe, furra, grila
◘ Aspiratorët e sobës


Menyra e perdorimit

◙ Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
◙ Spërkateni sipërfaqen, prisni 2-5 minuta dhe lajeni me sfungjer.
◙ Në rast të njollave të forta, përsërisni procesin.
◙ Për larje, përdorni ujë të pijshëm dhe të nxehtë.
◙ Fshini gjithçka derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Grill

900 Lek3500 Lek

Shto në Shportë