Tenzi Top Perfect

900 Lek7000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt me shkumë të ulët, për pastrimin e përditshëm dhe të plotë të sipërfaqeve rezistente ndaj substancave alkaline.
• Heq në mënyrë efektive ndotjet e vjetra me vaj dhe yndyrë me origjinë bimore dhe shtazore.
• Mund të përdoret me ujë të fortë.
• Rekomandohet për të gjitha llojet e sipërfaqeve të forta (guri, qeramike, elastike).
• I padëmshëm për mjedisin.
• pH 14


Zona e Aplikimit

◘ Siperfaqe ne industrine ushqimore, kuzhina, dhoma gastronomie etj.
◘ Magazina ushqimore


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim i plotë: 100-200 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim ditor: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Në rast të heqjes së ndotjeve të vjetra, të yndyrshme, rekomandohet përdorimi i ujit të nxehtë 40°C.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Perfect

900 Lek7000 Lek

Shto në Shportë