Tenzi TopEfect Max

800 Lek6000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt larës i koncentruar dhe universal.
• Largon lehtësisht papastërtitë me origjinë yndyrore.
• Nuk lë asnjë njollë, thahet shpejt, freskon sipërfaqen dhe lë një aromë të këndshme.
• Krijon një shtresë mbrojtëse delikate dhe me shkëlqim.
• Rekomandohet për pastrimin e sipërfaqeve mat dhe pak me shkëlqim.
• pH 9


Zona e  Aplikimit

◘ Mobilje, aksesorë zyre, dyer, binarët, parvazet e dritareve.
◘ Panele të laminuara, sipërfaqe të forcuara prej druri dhe të ngjashme me dru, laminat, mbulesa elastike.


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim mekanik: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Pastrimi i paneleve prej druri: përdorni metodën “me spërkatje” (spërkatës + leckë)
◙ Pastrim i plotë i njollave: pa holluar

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfect Max

800 Lek6000 Lek

Shto në Shportë