Tenzi TopEfect Total

2600 Lek18000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt alkalik i projektuar për heqjen e shtresave të vjetra dhe të dëmtuara të polimerit dhe për pastrimin e plotë të dyshemeve.
• Përdoret veçanërisht kur hiqni shtresat e grumbulluara të dyllit ose sapunit.
• Shkrin në mënyrë të shkëlqyer të gjitha llojet e shtresave në një kohë të shkurtër.
• Me shkumë të ulët, i padëmshëm për sipërfaqet e pastruara.
• pH 14


Zona e  Aplikimit

◘ Sipërfaqe delikate, linoleum, dysheme të emaluara, gur gëlqeror.
◘ Sipërfaqe të forta rezistente ndaj ujit dhe substancave alkaline.


Mënyra e Përdorimit

◙ Dysheme delikate: 0,5-1 l / 10 l ujë
◙ Të tjera: 1-3 l / 10 l ujë
◙ Sipërfaqet e lara duhet të neutralizohen me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfect Total

2600 Lek18000 Lek

Shto në Shportë