Tenzi TopEfekt Citro

600 Lek4500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt neutral, për të gjitha qëllimet.
• Ka një aromë të këndshme limoni.
• Për shkak të alkoolit në përmbajtjen e tij, produkti avullon shpejt pa lënë asnjë njollë.
• I padëmshëm për sipërfaqet, nuk lë asnjë shtresë mbrojtëse dhe ruan vetitë natyrale të sipërfaqeve të pastruara.
• Rekomandohet për çdo sipërfaqe me shkëlqim me strukturë xhami dhe nivel shumë të ulët absorbimi.


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme të papërshkueshme nga uji të bëra nga pllaka qeramike, guri, plastika dhe panele prej druri të emaluar


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Kujdes: Mos e përdorni në sipërfaqe polimer.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Citro

600 Lek4500 Lek

Shto në Shportë