Tenzi TopEfekt Diam

1000 Lek7000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt me veti pastruese-ushqyese, i projektuar për larjen e dyshemeve të forta dhe elastike.
• Me shkumë të ulët, bazuar në emulsione dylli.
• Ka veti anti-rrëshqitëse, anti-reflektuese dhe anti-statike.
• Rimbush dhe rinovon shtresat e polimerit, nuk lë asnjë njollë.
• Forcon dyshemenë dhe pengon vendosjen e papastërtive.
• pH 8


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme të mbrojtura me polimer
◘ Pllaka qeramike, gur, PVC, dru te llakuar, klinker, gome, linoleum
◘ Objekte publike, dysheme sportive
◘ Dysheme me rrezik rrëshqitjeje


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual i dyshemeve të pambrojtura: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Dysheme të mbrojtura: 25 ml / 10 l ujë
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Diam

1000 Lek7000 Lek

Shto në Shportë