Tenzi TopEfekt Extra

1000 Lek8000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt larës me bazë alkooli me shkumë të ulët.
• Thahet shpejt pa lënë njolla.
• Lë një aromë të këndshme, të freskët dhe rrit ngjyrën e sipërfaqes.
• Rekomandohet për larjen e dyshemeve elastike, me shkëlqim dhe gjysmë mat, duke përfshirë edhe ato me nivel të ulët absorbimi.
• pH 8


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme gjysmë mat të pambrojtura
◘ Të gjitha mbulesat rezistente ndaj ujit PVC, linoleum, gome, vinyl


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Extra

1000 Lek8000 Lek

Shto në Shportë