Tenzi TopEfekt Perfume Madame

700 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt aromatik që thahet shpejt, i projektuar për kujdesin e përditshëm të pajisjeve të brendshme dhe dyshemeve rezistente ndaj ujit.
• Heq shpejt dhe në mënyrë efektive papastërtitë, nuk lë asnjë njollë dhe e mban sipërfaqen me shkëlqim.
• pH 7


Zona e Aplikimit

◘ Sipërfaqe të papërshkueshme nga uji si qeramika, guri, druri i llakuar, PVC, linoleumi, plastika
◘ Mobilje, parvazet e dritareve, kornizat e dritareve etj.


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Aplikoni produktin në sipërfaqe, fshijeni me leckë dhe mblidhni papastërtitë.
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Perfume Madame