Tenzi TopEfekt Sop

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

Përshkrimi

• Produkt me shkumë të ulët, i bazuar në sapun dhe dyll, i projektuar për pastrimin e përditshëm të dyshemeve në zona të mëdha, si hipermarkete.
• Heq në mënyrë efektive ndotjet e përditshme.
• Pengon vendosjen e papastërtive.
• Ka veti kundër rrëshqitjes dhe lë një aromë të këndshme
• pH 12


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme të forta në hipermarkete, sallat e tregjeve dhe qendrat tregtare
◘ Të gjitha llojet e dyshemeve prej guri (natyrale dhe artificiale) dhe të papërshkueshme nga uji.
◘ Dru me llak


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim ditor: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Dru i lyer me llak: 25 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim i plotë 200 ml / 10 l ujë
◙ I përshtatshëm për lustrim.ortë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Sop