Tenzi TopEfekt STR

800 Lek6000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt alkalik pa shkumë, i projektuar për larjen e dyshemeve industriale të kontaminuara fort.
• Shkrin papastërtitë me origjinë yndyrore dhe vajore.
• Mund të përdoret si heqës i njollave për njollat e yndyrshme në qilima.
• Rekomandohet për pastrimin e sipërfaqeve elastike si PVC, vinyl, tapete me rrëshirë etj.
• pH 13


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme dhe sipërfaqe industriale rezistente ndaj ujit dhe substancave alkaline
◘ Sallat e prodhimit, magazinat
◘ Shkallët, korridoret, salla sportive


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 100-200 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 100-300 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim i plotë: 200-500 ml / 10 l ujë

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt STR

800 Lek6000 Lek

Shto në Shportë