Tenzi Uni Clean GT

800 Lek8000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt multifunksional për heqjen e njollave, i gatshëm për përdorim.
• Shkrin në mënyrë efektive papastërtitë e yndyrshme me origjinë bimore, shtazore dhe industriale të vështirë për të hequr.
• Rekomandohet për pastrimin e elementeve të makinave, sipërfaqeve tekstile, sipërfaqeve të kuzhinës, rrobave, pajisjeve të garazhit, aksesorëve të kopshtit, vendeve të punës ej.
• pH 13


Zona e Aplikimit 

◘ Sipërfaqet e tekstilit
◘ Enë gatimi (furra, aspiratorë)
◘ Elementet e automjetit (rrotat, motorët)
◘ Dysheme


Menyra e perdorimit

◙ Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
◙ Spërkateni sipërfaqen, prisni 2-3 minuta, fërkojeni dhe mblidhni papastërtitë.
◙ Lajeni me ujë dhe lëreni të thahet vetë.

Kujdes: Produkti nuk duhet të përdoret mbi materiale të buta, plastikë transparente, dru, xhami akrilik dhe materiale pa ngjyra të qëndrueshme.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Uni Clean GT

800 Lek8000 Lek

Shto në Shportë