Tenzi Uni Clean

800 Lek8000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Produkt multifunksional për heqjen e njollave, i gatshëm për përdorim.
• Shkrin në mënyrë efektive papastërtitë e yndyrshme me origjinë bimore, shtazore dhe industriale të vështirë për të hequr.
• Rekomandohet për pastrimin e elementeve të makinave, sipërfaqeve tekstile, sipërfaqeve të kuzhinës, rrobave, pajisjeve të garazhit, aksesorëve të kopshtit, vendeve të punës ej.
• pH 13


Mënyra e përdorimit

• Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
• Spërkateni sipërfaqen, prisni 2-3 minuta, fërkojeni dhe mblidhni papastërtitë.
• Lajeni me ujë dhe lëreni të thahet vetë.

Kujdes: Produkti nuk duhet të përdoret mbi materiale të buta, plastikë transparente, dru, xhami akrilik dhe materiale pa ngjyra të qëndrueshme.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Uni Clean

800 Lek8000 Lek

Shto në Shportë