Tenzi Washing Sponge

240 Lek400 Lek (-40%)

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Sfungjer i butë me cilësi të lartë për larjen e makinave dhe sipërfaqeve të tjera.
  • Është mjet i përsosur për larjen manuale të makinave.
  • Falë qëndrueshmërisë së tij, i përshtatshëm për studiot e larjes së makinave

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Washing Sponge

240 Lek400 Lek (-40%)

Shto në Shportë