Tenzi Wax Applicator

150 Lek

Në magazinë

Pershkrimi

  • Sfungjer i butë dhe i sigurt, i rrumbullakët për aplikim profesional të pastave në trupin e makinës.
  •  Falë sipërfaqes delikate, aplikuesi ju lejon të shpërndani me saktësi pastat e forta dhe qumështin në sipërfaqet e lyera.
  • 10x10x2 cm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Wax Applicator