Tenzi WC Sani

700 Lek5000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Xhel pastrues acidik, i projektuar për pastrimin e plotë dhe të përditshëm të ambienteve sanitare.
• Heq në mënyrë efektive papastërtitë me origjinë minerale (njollat e gëlqeres, ndryshkun, njollat e sapunit dhe urinës).
• Ngjitet mirë në sipërfaqet vertikale dhe lë një aromë karakteristike dhe antiseptike.
• Lustron pa dëmtuar sipërfaqet e pastruara.
• Rekomandohet për përdorim në ambiente sanitare që përdoren nga shumë njerëz (papastërtia përhapet shumë shpejt).
• Përmban acid fosforik dhe amidosulfonik.
• pH 1


Zona e Aplikimit 

◘ Sipërfaqe të përdorura shumë me sedimente minerale të dukshme
◘ Tualete, urinale, lavamane, dysheme
◘ Vaska, kabina dushi, pajisje banjosh, elemente prej çeliku inoks


Menyra e perdorimit

◙ Pastrim manual: 100-1000 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim i plotë: koncentrat
◙ Dyshemetë: 200 ml / 10 l ujë
◙ Spërkatës: 100-200 ml / 10 l ujë
◙ Lajeni me ujë të pastër dhe fshijeni derisa të thahet.

Kujdes: Mos përdorni koncentrat në pajisjet e banjës ose sipërfaqet e emaluara.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi WC Sani

700 Lek5000 Lek

Shto në Shportë