Tenzi Wooden Brush 21 mm

800 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Furçë druri e rrumbullakët me qime të buta dhe elastike për përhapje komode të solucioneve të pastrimit në sipërfaqe të ndryshme.
  • 21 mm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Wooden Brush 21 mm