Tenzi Wooden Brush 29 mm

1200 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Furçë druri e rrumbullakët me qime të buta dhe elastike për përhapje komode të solucioneve të pastrimit në sipërfaqe më të mëdha si disqe ose bojë.
  • 29 mm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Wooden Brush 29 mm