Tenzi Yellow Microfibre Polish Towel

350 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Peshqir mikrofibër 400 gsm – ngjyrë e verdhë
  • Peshqir mikrofibër i qëndrueshëm dhe delikat i bërë nga 70% poliestër dhe 30% poliamide.
  • Thith në mënyrë perfekte pluhurin dhe ujin, i përshtatshëm për lustrim me dyll dhe veshje kuarci.
  • Gjithashtu i dobishëm për pastrimin e xhamit, plastikës, bojës, tekstilit dhe lëkurës. I sigurt për të gjitha sipërfaqet.
  • 40×40 cm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Yellow Microfibre Polish Towel