Turtle Wax M.A.X Power Car Wash Shampoo

1800 Lek

Në magazinë

SKU: 53284 Kategoritë: ,

Pershkrimi

Turtle Wax M.A.X.-Power Car Wash është e vetmja shampo makinash me performancë të lartë me 3 nivele të fuqisë pastruese! Lavazh makine unike, super shkumë, përmban përforcues të rregullueshëm pastrimi të forcës që janë gati për çdo rast pastrimi. Thjesht shtoni më shumë në kovën tuaj të larjes për të rritur fuqinë e pastrimit të pH për më shumë detyra pastrimi agresive ose ekstreme, të tilla si heqja e spërkatjeve të insekteve, papastërtitë e rënda, pluhuri dhe më shumë.

  • moderate: 100ml per 4L
  • aggressive: 200ml per 4L
  • xtreme: 300ml per 4L

Menyra e perdorimit

  • Vendosni steken e shkumës së borës sipas udhëzimeve të prodhuesit dhe mbushni rezervuarin me shkumë prej dylli Turtle Wax – “mos e holloni”.
  • Ndizni rondele me presion dhe rregulloni modelin e spërkatjes sipas nevojës. Duke punuar nga lart-poshtë mbuloni të gjithë sipërfaqen e automjetit në shkumë.
  • Përzieni me një dorezë ose sfungjer para se ta shpëlani me ujë të pastër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax M.A.X Power Car Wash Shampoo