Turtle Wax All Metal Polish

1090 Lek

Në magazinë

52810

SKU: 52810 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax All Metal Polish është një produkt aktiv restaurues 3në1 për të gjitha sipërfaqet metalike.

• Pastruesit dhe agjentët lustrues punojnë për të hequr ndryshkun, depozitat e karbonit dhe oksidimin.

• Rikthen shkëlqimin e sipërfaqeve të kromit dhe metalit, si tubi i marmitës, disqe dhe zgarat që vendosen sipër makinës.

• Kapaciteti 300 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë shishen para përdorimit.

• Hidhni një sasi të produktit në një leckë të pastër dhe të butë.

• Duke përdorur presion të mesëm, fërkojeni zonën që do të trajtohet dhe lëreni të thahet.

• Fshijeni lehtë duke përdorur një leckë të pastër.

Shënim: Shmangni rrezet direkte të diellit dhe mos e përdorni nëse sipërfaqet janë të nxehta për t’u prekur. Në sipërfaqet me shumë njolla, mund të kërkohet një aplikim i dytë.

Ref: 52810

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax All Metal Polish