Turtle Wax Clean & Shine Exterior Detailer

3390 Lek

Në magazinë

Krahaso
  • Formula Clean and Shine 1-Step heq pluhurin e lehtë dhe papastërtitë nga shumë sipërfaqe.
  • Teknologjia e polimerit që izolon papastërtitë dhe heq papastërtitë për një pastrim pa gërvishtje.
  • Formulë pa vija për të gjitha sipërfaqet e jashtme duke përfshirë bojëra, plastikë, rrota, krom, xham dhe gomë të jashtme.
  • E përkryer për t’u përdorur si lubrifikant Clay Bar.
  • 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Clean & Shine Exterior Detailer