Turtle Wax Clean & Shine Total Exterior Detailer 500Ml

900 Lek

Në magazinë

SKU: 53033 Kategoritë: , ,

Pershkrimi

Turtle Wax Clean and Shine Total Exterior Detailer është një formulim 2-në-1 që pastron dhe shkelqen me dyll pa pasur nevojë për ujë.
Formula Clean and Shine 1-Step heq pluhurin e lehtë dhe papastërtitë nga shumë sipërfaqe.
Teknologjia e polimerit që mbyll papastërtitë heq papastërtitë për një pastrim pa gërvishtje.
Dylli i pasuruar për shkëlqim, shkëlqim mbrojtës në të gjitha veshjet e qarta dhe bojërat metalike.
Aplikojeni në rrezet e diellit direkte pa problem dhe nxisni shkëlqimin pa njolla apo njolla ngjyrosjeje.
Zgjidhja perfekte për pastrimin ku aksesi në ujë është i kufizuar.

Menyra e perorimit

  • Spërkateni lehtesisht drejtpërdrejt në sipërfaqet e jashtme të ndotura, një panel në të njëjtën kohë.
  • Fshijeni me një peshqir me mikrofibër.
  • Për të rritur shkëlqimin, aplikojeni sërish produktin në sipërfaqen e sapo pastruar.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Clean & Shine Total Exterior Detailer 500Ml