Turtle Wax Clearvue Glass Clean

850 Lek

Në magazinë

51781

SKU: 51781 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Clearvue Glass Clean është formuluar për pastrimin e sipërfaqeve të xhamit të brendshëm, të jashtëm dhe pasqyrat.

• Formulimi përmban uthull dhe detergjentë që nuk lënë vija për të dhënë një përfundim të qartë.

• Heq njollat e duhanit, shenjat e gishtave dhe papastërtitë në xhamin e brendshëm.

• Lë një barrierë mbrojtëse për të larguar njollat e ardhshme.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Spërkateni në sipërfaqe.

• Lëreni për 1 minutë.

• Fshijeni me një letër ose leckë mikrofibër.

Ref: 51781

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Clearvue Glass Clean