Turtle Wax Color Magic Jet Black Wax

1490 Lek

Në magazinë

52708

SKU: 52708 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Color Magic Jet Black Wax është është mënyra më e lehtë për t’u siguruar që makina juaj të vazhdojë të duket si e re, e krijuar për të pastruar, shkëlqyer dhe përmirësuar të gjitha sipërfaqet e makinës tuaj.

• Polimerët unik dhe pigmentët përzihen për të siguruar një shtresë mbrojtëse dhe ngjyrë intensive.

• Dylli Carnauba i jep një shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe mbrojtje të qëndrueshme.

• Punon në mënyrë efektive edhe në bojëra të oksiduara për të rikthyer ngjyrën e bojës.

• Heq gërvishtjet e vogla duke pasuruar ngjyrën e bojës.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Sigurohuni qe makina juaj të jetë e larë dhe tharë.

• Tundeni mirë shishen.

• Kontrolloni që sipërfaqja e makinës të jetë e ftohtë.

• Aplikoni një sasi në një leckë të pastër mikrofibër ose aplikues.

• Fërkojeni në sipërfaqen e makinës suaj. Punoni me sipërfaqe të vogla

• Pasi ta keni aplikuar në një sipërfaqe të makinës lereni të thahet dhe më pas fshijeni me një leckë të pastër mikrofibër.

• Përseriteni procesin në sipërfaqet e tjera.

Shënim: Mos e përdorni në rrezet e diellit direkte, ose nëse sipërfaqja është e nxehtë për t’u prekur. Mos e aplikoni në plastikë dhe gomë.

Ref: 52708

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Color Magic Jet Black Wax