Turtle Wax Dash & Glass

990 Lek

Në magazinë

SKU: 51783 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Dash & Glass Interior Cleaner është i vetmi pastrues 2 në 1 si për plastikë ashtu edhe për xham.

• Pastrues unik me bazë polimeri heq papastërtitë në kalimin e parë.

• Teknologjia Clearvue™ i bën dritaret të shkëlqejnë dhe të pastra.

• Asnjë produkt tjetër nuk jep të njëjtat rezultate në të dyja zonat e pastrimit njëkohësisht.

• Nuk ka nevojë të shqetësoheni për spërkatjen e tepërt, i sigurt për t’u përdorur në të gjitha sipërfaqet e brendshme, duke përfshirë ekranet.

• I lë të gjitha zonat e kroskotit pa pluhur, pa yndyrë dhe të mbrojtura nga rrezet UV për të parandaluar zbehjen.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë produktin para përdorimit.

• Spërkateni në një leckë të butë, të pastër ose direkt në sipërfaqe.

• Fërkojeni mirë derisa sipërfaqja te pastrohet.

• Fshijeni lehtë me një leckë të dytë, të pastër.

Ref: 51783

Informacion shtesë

Lloji (wax)

Likuid

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Dash & Glass