Turtle Wax Fresh Clean All-Surface Cleaner

990 Lek

Në magazinë

53031

Përshkrimi

• Turtle Wax Power Out Fresh Clean All-Surface Cleaner është një pastrues i fuqishëm i njollave dhe aromave për të gjitha sipërfaqet e brendshme të automjeteve.

• Heqësit e fuqishëm të njollave punojnë si në sipërfaqe të forta ashtu edhe në të buta për të pastruar të gjitha njollat e brendshme të shkaktuara nga yndyrat e ushqimit, derdhjet e kafesë dhe të gjitha rrëmujat e kafshëve shtëpiake.

• Formuluar me teknologjinë ekskluzive Odor-X të Turtle Wax për të shkatërruar aromat në nivel molekular deri në 30 ditë.

• Formulimi enzimatik është jo toksik për t’u siguruar që është i sigurt për përdorim rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.

• Lë një aromë Kinetic New Car.

• E përshtatshme për plastikë, lëkurë, tapeta, kamosh, alcantara dhe dru.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë produktin para përdorimit.

• Spërkateni sipërfaqen e ndotur.

• Fshijeni fort me një peshqir të pastër mikrofibër për rezultate më të mira.

• Kthejeni peshqirin pasi ndotet.

Shënim: Mund të përdoret në shumicën e sipërfaqeve të brendshme, duke përfshirë plastikë, vinyl, lëkurë, kamosh, dru, tapeta dhe copë. Nuk përdoret në ekrane ose xhama.

Ref: 53031

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Fresh Clean All-Surface Cleaner