Turtle Wax Fresh Shine Cockpit Shine Vanilla

700 Lek

Në magazinë

51790

SKU: 51790 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Fresh Shine Cockpit Shine është një mbrojtës i sipërfaqeve plastike të interiorit me një aromë afatgjatë dhe shkëlqim.

• Pastron dhe rikthen shkëlqimin në të gjitha plastikat e brendshme.

• Aromë me cilësi të lartë me teknologji të lëshimit të ngadaltë për 8 ditë.

• Krijon një shtresë mbrojtëse antistatike që largon pluhurin dhe papastërtitë.

• Aromë Vanilje.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë produktin para përdorimit.

• Spërkateni në mënyrë të barabartë sipërfaqen nga të paktën 15 cm larg.

• Lëreni për 30 sekonda që të depërtojë, fshijeni me një leckë të pastër mikrofibër.

Shënim: Shumë me shkëlqim? Fshijeni me një leckë të lagur për të zvogëluar shkëlqimin. Mos spërkatni në grilat e ventilimit, gjithmonë hapni dritaret dhe dyert për të siguruar ajrim të mirë.

Ref: 51790

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Fresh Shine Cockpit Shine Vanilla