Turtle Wax Hybrid Jet Black Spray Polish

1490 Lek

Në magazinë

53140

SKU: 53140 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Hybrid Jet Black Spray Polish është mënyra më e shpejtë për të shkëlqyer automjetin tuaj me ngjyrë të zezë ose të errët.

• Ky llak i zi fshin gërvishtjet e lehta, duke lënë pas një shtresë mbrojtëse me shkëlqim për të parandaluar dëmtimin e ardhshëm të sipërfaqes së automjetit tuaj.

• I mbushur me pigmente me ngjyrë të zezë, i krijuar për t’u përshtatur dhe përmirësuar bojën me ngjyrë të zezë ose të errët, ky lustrim i fuqishëm dylli i makinës do ta lërë makinën tuaj të duket e freskët dhe me shkëlqim në cdo kohë!

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Sigurohuni qe makina juaj të jetë e larë dhe tharë.

• Për performancë më të mirë të produktit, tundeni mirë shishen.

• Spërkatni dyllin në një seksion të makinës tuaj, duke e mbajtur shishen rreth 15-20 cm larg.

• Përdorni një leckë të butë mikrofibër për ta përhapur produktin në mënyrë të barabartë në zonë.

• Kthejeni leckën tuaj në anën e papërdorur, dhe fërkoni sipërfaqet e lyera me lëvizje rrethore për të hequr çdo shenjë ose njollë të lehtë.

• Përsëritni hapat në një seksion të ri.

Shënim: Sigurohuni që pjesa e jashtme e makinës tuaj të jetë e ftohtë në prekje. Mos e përdorni produktin në sipërfaqe të nxehta ose në rrezet e diellit direkte.

Ref: 53140

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Hybrid Jet Black Spray Polish