Turtle Wax Interior 1 Multi-Purpose Cleaner & Stain Remover

1190 Lek

Në magazinë

51791

SKU: 51791 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Interior 1 Multi-Purpose Cleaner & Stain Remover me furçën e integruar është një zgjidhje perfekte për pastrimin e të gjithë pjesëve tekstile, tapetave dhe vinilit.

• Heqësit e fuqishëm të njollave largojnë papastërtitë nga tekstili.

• Neutralizuesi special i aromave heq aromat e këqija.

• Formula e shkumës së thatë nuk do të zhytet në sedilje kështu që ato të jenë të thata pas aplikimit.

• Furçë me fije gjysmë fleksibël të krijuara për pastrim të fortë të tapicerisë.

• Projektuar për të kapur edhe qimet e kafshëve shtëpiake duke hequr papastërtitë.

• Fuqi të jashtëzakonshme pastrimi të njollave duke hequr derdhjet e produkteve të ndryshme.

• Kapaciteti 400 ml.


Mënyra e përdorimit

• Pastroni me vakum papastërtitë në sipërfaqen që do të pastroni.

• Spërkateni të gjithë sipërfaqen me shkumë derisa të mbulohet plotësisht.

• Fërkojeni me furçën e integruar të pastrimit dhe lëreni për 5 minuta për të liruar papastërtitë.

• Duke përdorur një leckë të lagur mikrofibër, fshijeni sipërfaqen për të hequr papastërtinë dhe produktin e tepërt.

Shënim: Njollat e forta mund të kërkojnë përsëritje të aplikimit.

Ref: 51791

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Interior 1 Multi-Purpose Cleaner & Stain Remover