Turtle Wax Interior 1 Shampoo

2800 Lek3490 Lek (-20%)

Në magazinë

Krahaso
  • E fortë ndaj njollave si kafeja, çokollata dhe qumështi.
  • Vret aromat dhe lë një aromë të freskët.
  • I përshtatshëm për vinyl dhe plastikë.
  • I përshtatshëm për teknikat e aplikimit manual dhe makineri.
  • 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Interior 1 Shampoo

2800 Lek3490 Lek (-20%)

Shto në Shportë