Turtle Wax Luxe Leather Cleaner & Conditioner

1190 Lek

Në magazinë

51793

SKU: 51793 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Luxe Leather Cleaner and Conditioner është një produkt me 1 hap që pastron, mirëmban dhe mbron lëkurën, vinylin, gomën dhe më shumë!

• Kremi i pasur që largon papastërtitë e rrënjosura dhe i rikthen sipërfaqeve elasticitetin natyral.

• Formula pa yndyrë rivendos shkëlqimin dhe butësinë në të gjitha tapiceritë e lëkurës.

• Mbrojtësit e shtuar UV bllokojnë rrezet e dëmshme të diellit duke parandaluar zbehjen e ngjyrës, tharjen dhe plasaritjen e lëkurës.

• Vajrat e ndryshëm që janë në përbërje rivendosin elasticitetin dhe mbrojnë lëkurën.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë produktin para përdorimit.

• Hidheni mbi një leckë të pastër, të butë dhe aplikojeni duke përdorur një lëvizje të fortë, rrethore dhe lëreni për 1-2 minuta.

• Fshijeni lehtë duke përdorur një leckë të pastër mikrofibër.

Shënim: Mos e përdorni në kamosh, nubuck ose alcantara. Në sipërfaqe shumë të ndotura, fshijini me një leckë të lagur përpara aplikimit. Nëse është e nevojshme përsërisni aplikimin.

Ref: 51793

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Luxe Leather Cleaner & Conditioner