Turtle Wax Polishing Compound Light To Medium Cleaner

1190 Lek

Në magazinë

50205

SKU: 50205 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Polishing Compound është një pastrues i lehtë deri mesatar për bojërat e oksiduara. Përmban agjentë lustrimi për të hequr gërvishtjet e lehta dhe oksidimin dhe rikthen shkëlqimin.

• Rikthen ngjyrat e zbehura në pamjen e re.

• I sigurt për t’u përdorur në të gjitha bojërat, duke përfshirë llakun.

• Një produkt ideal përgatitës para dyllit.

• Kapaciteti 298 g.


Mënyra e përdorimit

• Lani dhe thani makinën.

• Aplikoni përbërjen në një aplikues të lagur ose peshqir pambuku mbi një zonë të vogël, fërkojeni në sipërfaqe duke përdorur lëvizje para dhe mbrapa.

• Hiqni produktin e tepërt përpara se të thahet.

• Fërkojeni lehtë me një leckë të pastër dhe të thatë.

• Pas përdorimit, mbroni bojën e makinës me një dyll Turtle Wax.

Shënim: Aplikojeni në një sipërfaqe të freskët, të pastër dhe jo në rrezet direkte të diellit.

Ref: 50205

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Polishing Compound Light To Medium Cleaner