Turtle Wax Power Out Leather Cleaner and Conditioner

1190 Lek

Në magazinë

52739

SKU: 52739 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Power Out Leather Cleaner and Conditioner është pastruesi dhe mirëmbajtësi më i fuqishëm me teknologjinë ekskluzive Odor-X.

• Pastron dhe mirëmban sediljet dhe tapiceritë e lëkurës dhe i jep një pamje natyrale saten duke rikthyer freskinë e brendshme të makinës suaj.

• E pajisur me një furçë me qime të buta për pastrim të lehtë të njollave dhe dherave të forta.

• Formuluar me teknologjinë Odor-X për të eliminuar dhe parandaluar aromat e pakëndshme nga ushqimi, kafeja, kafshët shtëpiake dhe tymi i cigares për deri në 30 ditë.

• Zgjidhje shumë e lehtë, spërkat dhe fshij, perfekte për pastrim të shpejtë edhe kur jeni në lëvizje.

• Kapaciteti 400 ml.


Mënyra e përdorimit

• Pastroni me vakum papastërtitë në sipërfaqen e lëkurës që do të pastroni.

• Spërkateni të gjithë sipërfaqen me shkumë derisa të mbulohet plotësisht.

• Fërkojeni me furçën e integruar të pastrimit derisa shkuma praktikisht të zhduket.

• Duke përdorur një leckë mikrofibër, fshijeni sipërfaqen për të hequr papastërtinë dhe produktin e tepërt.

• Kthejeni leckën dhe fshijeni derisa të thahet.

Ref: 52739

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Power Out Leather Cleaner and Conditioner