Turtle Wax Power Out Odor-X

990 Lek

Në magazinë

52744

SKU: 52744 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Power Out Odor-X Spray përfshin teknologjinë ekskluzive Odor-X për të hequr aromat e shkaktuara nga tymi i cigares, kafshët shtëpiake, kafeja, ushqimi dhe më shumë!

• Molekulat Odor-X eliminojnë aromat e shkaktuara nga tymi, kafshët shtëpiake, pajisjet sportive dhe ushqimi.

• Formula unike ‘Odor-X’ eliminon aromat deri në 30 ditë.

• Përdorim në shumë zona: Spërkatni në makinë për freskim të përgjithshëm. Spërkateni në grilat e ventilimit për të eliminuar aromat nga marrja e ajrit. Përdoret në të gjitha tapiceritë e copës dhe tapeta.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Spërkateni brenda makinës për të hequr aromat e pakëndshme dhe për të shtuar një aromë freskuese.

• Mund të spërkatet në ajër ose direkt në sipërfaqe.

• Spërkateni brenda kanaleve të ventilimit për të hequr aromat e fshehura nga myku.

Ref: 52744

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Power Out Odor-X